Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az a ps3? Mit lehet vele...

Mi az a ps3? Mit lehet vele játszani és hogyan működik? Miből áll és mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de sose volt semmilyen konzol-féleségem, nem vagyok kocka, de szívesen beújítanék egyet. Csak nagyon alapleírásra vagyok kíváncsi, olyanoktól akiknek van vagy használják...(jah bunkóskodás nélkül :D)

#játék #tartozék #PS3 #konzol #PlayStation 3 #készülék. szórakozás
2012. dec. 26. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 26. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 latttlia válasza:
Figyeld. A legjobban ugy tudod meg hogy milyen ha kiprobalod. Nagyon sokoldalu. Ezel azt akarom mondani hogy nemcsak hogy egy ps3-on minden jatek elindul ami ps3-ra van kiadva hanem egy masik tulajdonsagot (akarok kifejezni a sok kozul) de filmet is lehet nezni rajta pl. A jatekokat is gyonyorusn viszi. Megeri venni egyet csak annyit mondok.
2012. dec. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak szolok XBOX-ot nevegyél(sz@rabb)

Ps3: Online játékokat fantasztikusan tudsz játszani csak vezetékes net kell hozzá. A TV-den legyen hozzá HDMI. Letud játszani Blueray filmeket,írt/nemírt DVDket.Tudsz rajta netezni. Playstation home ami egy ien közösség egyszerüsített játék demokkal mint pls uncharted 3 asassins creed 3. Vannak játékok amik PCre nincsenek csak PS3ra. Nemtudsz PSen online játszani azokkal akiknek ugynaz a játék van meg pcre. Ps3 támogatja USBDrive/PSP/Vitat.

Ps2es játékokat nemfuttatja el, ez csak pletyka mert az eső sorozat elfuttatta. Ha szűz és kiakarod flashelni ne frissítsd! USBn keresztül tölti a kontrollert. Létrehozhatsz rajta több fiokat pl egy neked egy tesódnak vagy mit tom én kinek. Nagyfelbontású játékok/filmek már ha a TV-d is tudja.

2012. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem a PS3-mal kezdeném hanem az Atari 2600-al :) Hidd el onnan érdemes elkezdeni a karriert :D
2012. dec. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 3. válaszolót kiegészíteném.

A PS1-es játékokat viszi és a Store-ban vannak olyan játékok PS3-ra amik PS2-ek.

Van a PS+ ami évi 13 ezerért kb 40 ingyen játék évente.Ja és ne a Tesco-ba vedd 90 ezerért akciósan hanem pl a Platinumshopba 58 ezer játékkal pedig 61-62 ezer.

2012. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

Igen platinumshop jobb és olcsób.

Amiatt olcsóbb mert nemkel csúnya Fidesznek BMWre valót adni...Ha érted mire gondolok :D

2012. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!