Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rendör PC games játék?

Rendör PC games játék?

Figyelt kérdés
nem tudom hát ha valaki tud olyan PC játékot ami a rendör mellet kell lenni és segiteni kell a bünözöket, én csak pár darabor ismerek csak hátha valaki többet.

2012. dec. 26. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést,most olyan rendőrrel legyünk aki a bűnözőket szereti? o.O

Amúgy a True Crime-ot ajánlom.

2012. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
SWAT 1-4, ezt tudom de a többiben nem vagyok bisztos, meg ha jol tudom a Need for Speed, amiben vannak rendörök és a versenyzöt kell ki iktatni.
2012. dec. 26. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Sleeping Dogs: egy beépített zsaru vagy a kínai maffiában, L.A. Noir: detektív vagy a 30-as évek amerikájában,

Max Payne 1-2-3: new yorki magándetektív vagy...


Esetleg a Grand Theft Auto sorozat játékaiban vannak olyan küldetések ahol rendőr lehetsz de azok a játék töredékét teszik ki.


Sajnos ennyi van.

2012. dec. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak bünözöknek van pc de zsarus nincs egy sem?
2012. dec. 28. 11:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Most azon mit nem értesz, hogy beépített rendőr? Vagy, hogy magándetektív? Sajnálom, de olyan játékkal nem nagyon találkoztam, amiben hétköznapi fánkzabálót kell irányítanod az USA valamelyik nagyvárosában és csak rosszfiúkat kell kergetned egész nap.
2012. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

beépitet nem vagyok, ez tény.

csak azt nem értem, hogy miért van ílyen kevész rendörös pc játékok, szerintem nez nem jó vagy csak ez zavar ennyire?

2012. dec. 29. 07:48
 7/10 anonim ***** válasza:
A Crash Time-ot ajánlom ( I-IV.). Négy része van, nem lehet kiszállni a kocsiból, vagy rendőrautóból, de nagyon jó játék( kicsit régi az első két része, nekem a III. van meg és nagyon jó).
2013. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én a 4-essel játszok me' az 5-ös nagyon erőltetett
2013. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bothdani15 válasza:
Die Polizei simulator :D nézd meg :D de ne várj sokat tőle, németek készítették :D
2013. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Papp Mihály válasza:

Enforcer: Police Crime Action

Itt ki kell szállni a rendőrautóból, tankolni kell, szondáztatni, büntetni stb. Lehet benne fejlődni rangban.

2014. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!