Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez Gáz? (Kérdésed túl rövid,...

Ez Gáz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van az a Barbie Basics gyűjtői kollekció...Na én egy olyan babát kértem karácsonyra, amit meg is kaptam. Nagyon különleges babák, sokkal szebbek, mindegyiknek más arca van. Gáz ha ez még tetszik? Egy csomóan leszóltak érte :(

Bár nem annyira foglalkozom velük :)

13/l



2012. dec. 27. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Annyira nem gáz, legalább nem állandóan a szexen jár már az eszed...

De már igazán áttérhetnél valami másra. Próbáld ki a sakkot :D Biztos tetszeni fog. Kártyázz. Ha még nincs telefonod, kérj egyet (szerintem már épp ideje); de ne iPhone-t, hanem pl egy Samsung Galaxy Y-t. Jó első telefonnak.

2012. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 14. szülinapomra egy Barbie babát kértem és nagyon szeretem. Van 40db Barbie babám és nagyon szeretem őket. Már nem babázok, de néha előkapom és nézegetem őket.

Szeretek mindent játszani: kártyázni, sakkozni, olvasni, társasozni..

Szerintem nem gáz, de lassan áttérhetnél már más játékokra is. Én 13 éves koromban még nagyban babáztam, de 14 éves koromra, már egy dobozban hevert mindegyik.

Az összes Barbie-mat fel tudom öltöztetni az eredeti ruhájába(!), és némelyiket tudom, hogy kitől/mikor kaptam.

Egy Barbi-e gyűjtő vagyok, van egy csomó Barbie-s filmem is itthon kazettán (10-en darab).

És ezek mellett rocker vagyok.

16/L

2012. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az! :)

Mindenkinek van valamilyen "heppje" ("beütése" xD)! :D

Én 15 éves vagyok,de még mindig imádom a rajzfilmeket(Bátor, a gyáva kutya,Scooby-Doo,Sponygyabob Kockanadrág,Tales From The Crypt,W.I.T.C.H,sőt még a Winx Club-ot is szeretem! :D),bár igaz,hogy csak a rajzolásuk miatt nézem őket(képregényrajzolás nagyon érdekel,autodiktata módon tanulok rajzolni elég régóta),illetve nosztalgiázásképp,de még a mai napig lekötnek! :)

De bírom az animéket is,és ami a legnagyobb,az az,hogy még mindig imádom használni a fantáziámat! :DDD Ez alatt annyit értek,hogy imádok írni,rengeteget írok rövid horrortörténeteket,de már próbálkoztam komolyabbal is,és eléggé sok visszajelzés érkezett,hogy szívesen megvásárolnák őket. De az ihlet forrás megér egy külön misét! :D Pont,mint régebben mikor 4-5-6 éves koromban,botokkal eljátszom a cselekményt! :D

Tök poén(de élvezem pont úgy,mint régen),annak ellenére,hogy 15 vagyok!

Egy szó,mint száz,nem gáz! :)

2012. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha játszol velük az szerintem gáz, ha gyűjtöd az nem :)
2012. dec. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát né ezzel ugyanígy voltam. Belevoltam buzulva a barikba de erről nagyon nehéz volt leszokni kb. mint másnak a drogról,cigiről... de muszáj volt abbahagynom mert ideje felnőni. Nem CSAK mások miatt hagytam abba még saját magham előtt is szégyelltem. Ha ismerős a the sims akkor próbáld ki(az egy számítógépes játék)..Majd az pótolja a barbikat meglátod. Ezzel én is így voltam. Most vagyok 14 éves tavaly előtt szoktam le a barizásról.
2013. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!