Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért dob ki a Battlefield 3...

Miért dob ki a Battlefield 3 multibpl xbox 360-on?

Figyelt kérdés
Elkezdődik a játék és úgy két perc után kidb a játékból a főmenöbe, és vagy azt írja ki hogy " You have lost connection to the session. " vagy azt hogy " The connection EA Online was lost." Nemtudom miért írja ki ezeket és hogy mit kéne tennem hogy normálisan menjen.Tudna valaki segíteni?

#multiplayer #Battlefield 3 xbox360
2012. dec. 27. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert sz*r a live már két napja. Valószínű valami szervíz munka van, elég sok helyen olvasom ugyanezeket a problémákat. Konkrétan én sem bírok játszani, néha felenged egy kicsit, aztán kidob. A guide meg a játékok meg úgy érzékelik néha, hogy fent vagyok, közben nem, erre lefagy a boxom. Szóval most para van a live-al. Sokat nem tudsz tenni, csak várni, a hiba nem nálad van.
2012. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Azt nem tudom hogy volt-e szervizelve mert használtan vettem. Nekem csak az furcsa, hogy ez a gond csak a battlefield 3-nál van, a többi játékomnál nincs ilyen. A többinél viszi rendesen a multit nem dob ki meg semmi. Csak a battlefield 3-nál van az hogy kidob a multiból. Szerintem valami kapcsolódási hiba van mert folyton azt írja ki hogy "The connection EA Online was lost."

2012. dec. 28. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, de az a hiba teljesen független a boxodtól, ez hálózati dolog.
2012. dec. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És nem lehetne valahogy ezt megoldani? Mert szerintem ha várok attól nem lesz jobb. Ez amúgy most azt jelenti hogy nem multizhatok a battlefield 3-on?
2012. dec. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!