Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik csináltak már szakaszt World of Tank-ban?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez? Sajnos ismerőseim közül csak én játszom tehát ezért kérdem.... Csak akkor lehet szakaszt csinálni ha megvan a 15 fő, vagy kevesebbel is? Csak szakasz szakasz ellen játszhat vagy szakasz mehet hagyományos csatába is? Mi a véleményetek róla? Szeretnék én is csatlakozni valahova, és teljesen magyar csapattársakkal játszani, hogy legyen összeért taktika... stb....

2012. dec. 27. 18:11
 1/4 Phoney ***** válasza:
58%
A szakasz azt jelenti, hogy 1 (illetve prémium acc. esetén max. 2) általad meghívott játékossal együtt mentek random csatákba. 15 ismerős csak klánháborúban játszik együtt.
2012. dec. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor csatákban vagy láthatsz néhány játékos neve mellett 1,2,3..stb számokat. Az azt jelenti, hogy azok szakaszban harcolnak. Ahogy az első is írta ha sima profilod van 2-en mehettek ha prémium akkor max 3-an. Vannak tank századok is. Ott 15 játékosnak kell összegyűlnie vegyesen, de századot csak az hozhat létre akinek van prémiumja.
2012. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infót! Jól ki van találva ! Asszem maradok a "simán zúzzunk szét mindenkit" játékverziónál. :)
2012. dec. 28. 18:43
 4/4 Vida Sándor ***** válasza:
49%
Azért érdemes szakaszban menni ketten is. Én gyakran szoktam. Érdemes Klánba is belépni, nem jár túl nagy kötelezettséggel, és ez pénzbe sem kerül. Fontos, hogy legyen mikrofonotok, és valami beszélős progi, pl: skype Teem speak, vagy ilyesmi. Van ugyan a játékban szakaszok közti beszélgetés is, de az macerás és, legalábbis nálam, elég vacakül működik. Én a THEHU klánban vagyok, nagyon jó társaság. A facebook-on is vannak tankos társaságok, pl [link] Ott is tudsz kérdezgetni, sok újonc is van, szakasztársakra várva.
2012. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!