Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sacred 1 című játékban felvett...

Sacred 1 című játékban felvettem néhány mellék küldetést, viszont a nagy terület felfedezés miatt kifutottam az időből, és a küldetést ez miatt elbuktam. Hogyan tudom újból felvenni az adott küldetést? Az NPC-k nem jeleznek semmit, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Még van aki Sacredezik? :D :D :D De jó! Régen játszottam vele.

Szerintem sehogy sajnos, remélem volt mentésed, ha nem akkor meg részvétem.

További jó játékot!

2012. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát persze, sőt-én állítom neked hogy bizonyos szempontból köröket ver a diablo 2-re. Elsőnek a mágus kaszttal kezdtem a játékot-az nekem nem jött be, szinte mindegyik kasztot kipróbáltam. A gladiator és a erdei elf az ami nagyon jó, még a vámpír nő is egész tűrhető. Nagyon régóta vártam már a diablo 3 megjelenésére, aztán idővel megjelent, de nagy volt körülötte a zűrzavar, és inkább a torchlight 2-vel kezdtem el játszani-de nem fogott meg, előtte meg a drakensang online-al, de ezt 10 hónap után abba is hagytam. A sacred 1 nemrég került a kezembe, a gladiátor karaktert indítottam el-most 29-es szinten vagyok.
2012. dec. 28. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy mágusom meg egy dwarfom volt, utóbbi egész jól bírta a gyűrődést, de végig egyikkel se vittem. Bizonyos szempontból tényleg jobb mint a Diablo II, de sok szempontból sajnos nem. Inkább ne hasonlítsuk össze őket. :)
2012. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Imádtam a Sacred1-et:DD legjobb játék a világon! amúgy énis úgy emlékszem, hogy nem lehet újra felvenni az elbukott küldiket :/
2013. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!