Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL ( League of Legends) még...

LoL ( League of Legends) még kezdő vagyok, melyik olcsóbb championt lenne érdemes megvennem? Rövidítéseket valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na még most kezdtem el játszani, azt szeretném kérdezni, hogy melyik az a champion, amelyiket könnyű kezelni és elég erős is:)?! Én cho'gat-ot néztem ki, tesóm azt vagy jaxot ajánlotta, ezek mennyire jók? Ja, és hogy ha ajánlasz valamit, légyszi mond meg, hogy mit vegyek neki ( damage, élet stb.)! Support karaktereknek milyen képességeik vannak? mi a feladatuk? milyen nehéz kezelni?

És még a rövidítésekre is kíváncsi lennék, melyik mit jelent pl: ks, gj

Előre is nagyon köszi!

Vagy ha van plusz infód a game-ről ami jól jöhet egy kezdőnek, azt is leírhatod:) köszi:)



2012. dec. 28. 11:44
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Hali! Szerintem kezdésnek egy ashe-t vegyél, de ha 1350esek között vacillálsz akkor inkább jax, mert vele talán könnyebb jól játszani.Szerintem vegyél neki ability powert és életet.

Minden support hősnek más képessége van(minden hősnek).A feladatuk az, hogy bottom(bot)/alsó/ lanen támogasság az ad carry-t.Az ad carry, egy olyan hős aki szintén bot lanen megy és ő csinálja a legtöbb sebzést teamfightban(harcban).A support feladata, hogy megvédje vagy segítsen neki megölni egy másik hőst.A sup. hősök legtöbbször tudnak heal-elni, vagy stunnolni,slowolni, tehát az ő feladatuk nem a sebzés hanem inkább a támogatás.Hoghya most kezdted a játékot nem ajánlom, hogy supportolással kedzj mert ez eléggé elveheti a kedved a további játéktól,mivel néha nem a te hibád pl. ha megölik az ad carry-t akkor is elkezd b*szogatni chaten stb.Tehát szerintem ne kezdj supportolással, meg kis szinteken igazából legtöbbször nincs is support.

Rövidítések: ks(killsteal):öléslopás ha magyarra akarjuk fordítani tehát valaki lesebzi teljesen az ellenfelet te pedig beleütsz egyet és tiéd a kill na az a ks.

gj: good job-szép munka

gg:good game-jó játék

bg:bad game-rossz játék

adc:-attack damage carry(elmagyaráztam)

apc:ability power carry(ő megy miden és értelemszerűen ability power itemeket vesz)

sup:support

jung:jungle(nagyobb szintre ha elértél lesz majd a csapatban egy jungler aki a jungelben lévő szörnyeket öli, és besegít kicsit minden lanen ha baj van.

Naggyából ennyi jut most eszembe, remélem segítettem.

2012. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

köszi:)

sokat segítettél

2012. dec. 28. 13:04
 3/21 A kérdező kommentje:

cho'gat vélemény?

Jaxxall/ cho'gattal melyik robot ellen játszak? melyik ellen tud legjobban érvényesülni?

2012. dec. 29. 13:10
 4/21 A kérdező kommentje:
vagy ashe-val?
2012. dec. 29. 13:11
 5/21 anonim válasza:
ha megtudod venni Ashet kezdj vele.. szerintem nagyon erős.. Ashe távoli karakter szóval könnyebb dolgod lesz mint egy közelivel kezdeni (tapasztalat) utánna 1350 et összegyüjtesz és mehetsz Jax el is. Igazából az számit hogy melyik karakter tetszik.. csak idő kérdése és mindegyikbe bele lehet tanulni =)
2012. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon mindenről találsz infót.

[link]

A rövidítések a tudástár menüpontban vannak.

2012. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Igen, én is ashet pártolom ha kezdő vagy mivel nem nehéz vele játszani ugyanakkor nagyon erős, egyik legkedveltebb ad carry.Szerintem 1350-esek közül ha kezdő vagy vegyél egy teemot.Én 29es vagyok kb 10-esen vettem de még most is néha előveszem mert nagyon élvezetes vele játszani szerintem :DD. Hatalmas OP tud lenni, és ha jól használod a gombákat hasznos nagyon a csapatnak is :D
2012. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

köszi:)

Master Yi esetleg? vélemények?

2012. dec. 29. 22:24
 9/21 anonim ***** válasza:
Master Yi alacsonyabb summoner szinten erős, profi játékokban már nem használják, mert jól sebez ugyan, de nagyon könnyen meghal. Viszont normal gémekben, ha elimbulsz, akkor nagyon lehet vele aratni. :)
2012. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszi:)

és a meele meg a recommended mit jelentenek? ;D

2012. dec. 30. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!