Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek számít h eredeti...

Nektek számít h eredeti legyen a játék?

Figyelt kérdés
tele van az oldal flashelős kérdéssel...én inkább ritkàbban veszek játèkot,de sztem sokkal nagyobb èlmèny eredetivel játszani. mondjuk ps3 am van azt meg nem lehet buherálni de ps2-n volt softmod és nem értékeltem úgy az írott játèkot. sztetek ennek van alapja?

2012. dec. 28. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen játék nyílván egy Skyrimet nemfogom megvenni 10.000FT ért mikor semmivel nem tud többet mint a törtes, de mondjuk egy Counter Strike,Call of Duty t érdemes megvenni, persze csak akkor ha multizol.
2012. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha van 40 írott játékom több mint a felével lehet nem is játszanék.

(Sok ember van így csak nem vallja be.)

2012. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van 40 eredeti játékod annak se játszol a felével se.
2012. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de ha mindet megveszem a pénzemből nem csak írkálom mint a hülyegyerek, akkor játszanál vele.

Legalább is én igen.

2012. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most tök m1 hogy írott nemírott ha szarjáték ígyse-úgyse játszanék vele.
2012. dec. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bogi Varkonyi válasza:
Nem nagyon, csak jó játék legyen :)
2013. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

PS3at is lehet buherálni ^^

Nekem m1 semmi különbség nincs ha eredetid van és játszod vagy írott....

Nekem még akkor volt ps3am amikor kijött és hiába vettem hozzá játékokat (jó játékokat természetesen) egyszerűen hamar meguntam őket...

Most ha írott game akkor no gond elteszed stb ha eredeti bosszankodsz h miért adtál ki ennyi pénzt rá mikor nem is szórakoztat annyira..

2013. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!