Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmagyarázza nekem...

Valaki elmagyarázza nekem miről szól az Assassin's Creed játékok? (részletesen)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy csak a 3. részhez van felirat és így nem nagyon értettem az előző részeket.

Részletesen alatt azt értem, hogy az olyanokat is mint, hogy Altair egy ujja azért hiányzik, mert csak így működött a rejtett penge...stb. Ilyesmiket :)


2012. dec. 28. 23:03
 1/2 anonim válasza:
Vannak az orgyilkosok és a templomosok mindig is harcban álltak egymással. Egy férfi, Desmond Miles ősei nagy assassinok voltak. Megnézik az emlékezéseket és így többet tudnak meg az assassinokról.És neked közben nagyon jó kis játékélményben lesz részed. Úgy ennyi.
2012. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Altair újját a beavatási ceremónián veszti el amikor belép a renbe, egy kis film is van róla asszem.

Ha a múltbeli részek érdekelnek, akkor olvasd el a játékból készült regényeket. Jelenleg 4 van kint magyarul, egy meg reméljük februárban érkezik :D.

2013. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!