Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks. T57 Heavy...

World of Tanks. T57 Heavy vagy T110E5?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ?

2012. dec. 28. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nem jobbak egymásnál de én a T110E5 öt venném
2012. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem, szerintem is kb. egyformák, de a T57 4et lő, és valamivel gyorsabban is tölt mint a T110E5, és ez elbizonytalanít :D
2012. dec. 29. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
T57-el inkább úgy kell játszani mint egy közepes harckocsival. Olyan mint a francia nehéz tankok. Nem jó a páncélja és az életereje azonban gyorsabb mint a többi nehéz tank és a revolvertár nagy előny tud lenni(persze hátrány is). Ezzel óvatosabban kell játszani mint pl a T110E5-sel mert annál sérülékenyebb. Ha arra az időre amíg újratölt találsz búvóhelyet akkor nem lesz sok gondod vele. Én ezt csak azért mondom mert van egy AMX 50 120-asom és mivel ahhoz hasonló sztem ez is ugyan olyan taktikát igényel. A T110E5 viszont jó páncélvédelmű (szemből) és nagy a tűzereje is csak kicsi lassabb.
2012. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adatok alapján az összes X-es heavy szinte ugyanolyan. Szerintem a t110e5 jobb lehet habár még nem próbáltam egyiküket sem.
2013. jan. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!