Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Multi Theft Auto (MTA SA)...

Multi Theft Auto (MTA SA) játékhoz hogyan tudok regisztrálni? Felpakoltam a klienst, indul a játék, kér jelszót meg miegymást.

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem esetleg valami képet tudnál nekem mutatni akár privibe is?
2013. jan. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


itt a kép. összevágtam mik vannak. amikor elindul a játék akkor egy menü. ha Quick connectre rámegyek a menüben akkor jön fel egy oldal hogy kéri a jelszót meg valami szervert.


Ha a menüben a Browse server-re megyek rá egy darab szervert nem mutat. meg van egy másik felület ha a játék főkönyvtrájában rámegyek a MTA Center Login.exe fájlra akkor ott jelenik meg az amit a képjobb alsó részébe pakoltam. hogy ott is felhasználónév és jelszó kell. ha meg a regiszterre megyek rá akkor egy zsákutca weboldal ahol semmi nincs. [link] ... az eredeti oldalán [link] sincs semmilyen opció regisztrálásra. most épp google-be keresgélek ...

2013. jan. 4. 21:51
 3/4 Andris$ ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen.
2013. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igazából a próblémád az hogy nem az eredeti oldalon töltötted le ha igen akkor pedig rendszerhiba lehet a fájlban
2013. jan. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!