Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerver készítés...

Minecraft szerver készítés problémák .!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!nekem meg haveromnak akarok csinálni egy tört szervert 1.4.5-ös bukkitból ... craftbukkit.jar a neve szóval már átneveztem mert bukkit.org.ról szedtem le ... betetem mappába kicsomagoltam írtam egy bat fájlt amibe ezt írtam bele :

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar

PAUSE


Na szóval mikor megnyitom a mappában a "RUN.bat"-ot ... akkor ezt írja ki a panel...

"A megadott nevet <C:\Program> a rendszer nem ismeri fel belső vagy külső parancsként,futtatható programként vagy kötegfájlként.A folytatáshoz nyomjon meg egy billentyűt ...


Remélem tudja valaki mi ilyenkor a megoldás megköszönném a segítséget :)



2012. dec. 29. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:

nincsen vagy elavult a java programod.


[link] innen leszedheted a javat, telepíted és menni fog.


EGyébként milyen az op rendszered? mert ha windows, akkor elég a


start java -Xmx2048M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar



Az XmX a maximális ram-ot szabályozza, amennyit felhasználhat a szerver a gépedből, az xms pedig a kezdetként lefoglalt ramot.


Kb ennyi. ha 1 routeren vagytok akkor hostnak az gép ip címét kell megadni


(cmd.exe, ott a parancssorba beírod, hogy:'ipconfig' és IPv4 cím.

2012. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ja igen, 1.6os java verzió kell minimum a gépedre.


A verziót megnézheted a:

start menü keresés: cmd.exe,


"java -version" paranccsal.

2012. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Windows7-em van és leszedtem a 7-es javát de az sem segít a dolgon...
2012. dec. 30. 22:03
 4/9 Marci5600 válasza:
A bukkit szerver 1 hülyeség, nehéz megcsinálni és a vanilla jobb, nézz videot pl. youtube-n és írd be Minecraft szerver készítés 1.4.6 popey-val!
2012. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Marci5600 válasza:

az előző szerverrel kapcsolatos dolgokat helyezd a lomtár-ba! készíts 1 mappát,a neve akár mi lehet, és töltsd le a minecraft.net-ről azt a minecraft szerver.exe-t ami több helye foglal, és húzd bele a mappába.Aztán elindítod, és megvárod hogy azt írja ki help or ?

bezárod és a szerver PROPETILEs file-ban beállítod a szervert. Aztán elmented és megint elindítod a minecraft_szerver-t és belépsz minecraft-ra és a szerver hozzáadásában beírod a szeró nevét és a saját ip-det amit a szerver p. file-ba írtál be + :25565 a szerverport-ot!

és ha online módra van beállítva a szerver propertiles file, akkor bárki feljöhet, ha csak haverokkal akasz játszani, akkor fase-ra átírod és akkor viszont kell hozzá hamachi is! 1 szobába beléptek és mehet a menet! :D

2013. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
-.- ezt edddig is tudtam de abba nem lehet pluginokat betenni szóval az úgy szar ahogy van ... csak egy szar alap szervert kapsz ..
2013. jan. 2. 12:03
 7/9 anonim válasza:

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

%ProgramFiles(x86)%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar

PAUSE

ez hellyet ezt ird be:

#!/bin/sh

BINDIR=$(dirname "$(readlink -fn "$0")")

cd "$BINDIR"

java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o false

2013. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
és ha nem egy routeren vagyunk azt hogy kéne megcsinálni??
2013. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Keresd meg a sajátgépben a java.exe fájlt és a sajátgép cimsorából másold ki az utvonalat. (pl. C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin)


Vezérlőpult -> Rendszer és biztonság -> Rendszer (vagy Számítógép Jobb egér -> Tulajdonságok) -> Speciális Rendszerbeállítások -> Környezeti változók gomb -> Keresd meg a "Path" környezeti változót kattints rá, majd Szerkesztés gomb -> A végére másold be egy pontosvessző (;) segítségével a java.exe elérési útvonalát

2014. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!