Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends-ben ki a...

League of legends-ben ki a kedvenc championod és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdés adott, melyik championt kedveled a legjobban és miért? Mennyi a legjobb statod?:)

Én még kezdő vagyok, Ashe-val játszok, nincsenek valami jó statjaim:P, de majd szeretném kipróbálni Master Yi-t a jövőben:)



2012. dec. 30. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

garen warmoggal meg atma's impalerrel.

Bemegyek 1 vs 5be aztán amíg engem gyepálnak a többiek levadásznak mindenkit.


Master Yi egyébként szerintem csak 20 acc felett ajánlott, rúnákkal. Én próbáltam többször is menni vele, de elég nagy csalódás volt.


Ami olcsó és sztem jó is, az Annie, Garen meg Sivir.

2012. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Csak Ziggsel tudok játszani, a többihez nincs türelmem.

Azért szeretem, mert lehet trükközni vele.

2012. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Azért a Varus se szar.
2012. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

sziasztok:)

köszi a válaszokat!

1: ez az első negatív vélemyény amit Master Yiről hallok :D

2012. dec. 30. 18:26
 5/21 anonim ***** válasza:

nagyon sokat master yi-znek a kezdők, mert gyorsan beszerezhető, de magasabb szinteken tényleg nem lesz elég arra hogy megtartson egy lanet:)

Az én kedvenc karakterem az ap Nidalee, és azért, mert ha már rutinosan játszol vele, akkor gyorsan meglehet vele változtatni a fightok kimenetelét, lategamere egy spear (az első képesség) maximum rangerol eltalálva, az ad carrynek vagy az ap-nak már több mint fél hp-ját leveszi... a csapdái miatt nehéz gankelni, és a passzívjábol illetve az ultival aktivált w-jéből kifolyólag könnyű vele menekülni is:)

Amúgy ha többet szeretnél tudni ezekröl a ,,kinek mi a kedvenc karija" akkor ezeket ajánlom (profi játékosok)

http://www.youtube.com/watch?v=HHkLruY8SU4&list=PLbAFXJC0J5G..

2012. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Nekem most épp Karthus(még nem választottam a végleges kari mellett de nagy esély van rá, hogy ő lesz az)Azért mert nagyon jók a skilljei:1.Kis gombákat rak le sokszor csak hallod de nem látod ezért álltalában betalál. 18-as szinten elképesztő a sebzése ahoz képest,hogy kb. 1 secenként le lehet rakni.

2.Egy kapu amely lelassít elég rendesen menekülésnél és támadásnál is tök jó. 18-as vagy akkor bármijen utat le tudsz vele zárni úgy hogyha pl,:el akarnak kapni akkor muszály arra menniük tehát megmenekülsz 99%.

3.egy kör ami egész nagy és ha benne vannak akkor secenként sebzi őket és ez nagyon jó pláne amikor már nagyok vagyunk és 150-200... sebzi őket MÁSODPERCENKÉNT.

4. Ez a legkirályabb ultik eggyike!!! Minden játékosba belesebez ha van sok abilitid akkor 500-1000-ig kb.

2013. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

folytatás: A körülötte lévőket is sebzi(ölik a Baront és elnyomod és véletlen a ti csapatotoké lesz volt már rá példa)ezzel a skillel volt már 10 doubel kb.,6-7 triple kb.,

1 quadra,nagyon sok ölés(2-3 hete játszok vele napi 1-2 game)

passiv: ha meghalsz akkor 7 secig még élsz és korlátlan mana és életed van. a 3. képességed automatán bekapcsol és egyböl sebzel mindenkit aki körülötted van érdemes az ultit ijen heylzetben AZONNAL elnyomni különben nem lesz elé idő a robbanásig és nem fogod tudni használni vagy olyan helyen ahol senki nem zavar ugyanis minimális sebzés mellett megszakad a pár másodperces folyamat amikor betölt az ulti a robbantásra és akkor ennyi volt várhattsz a kövire.



-elég mana igényes érdemes manát venni neki

-Sok abilitivel nagy daráló lesz

-Warning ne ks-elj vele mert nagyon könnyü vele (lásd:3. skill)

-élet kérdésben ha megveszed a Riliese jogart akkor annyi elég lesz neki szerintem

-Az elején cipőt és potit szoktam venni.

-Rúnákkal kapcsolatban:Abilyti és egyéb mágikus dolgok.


Rmélem segítettem.

2013. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
igen köszi tényleg jó, tesóm is vele játszott, tegnap vette meg nocturne-t :)
2013. jan. 1. 11:24
 9/21 A kérdező kommentje:
és már szinte azonnal 20-0-ás statot csinált ;)
2013. jan. 1. 12:41
 10/21 anonim válasza:

Yi nekem se tetszik... 1 támadó skillje van..

Ammumu,Sivir,Annie.. ők jók,mert könnyen beszerezhetők..

Ma vettem meg Vi-t,nagyon jó...

Katarina is jó.. Az ultija is 1 perc alatt visszatölt..

2013. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!