Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a sims 3 - ba divattervezői...

Platinateknős kérdése:

Ha a sims 3 - ba divattervezői szakmát választottam akkor mért nem tudom megtervezni az emberek ruháját?

Figyelt kérdés
Megvettük az Állomások kieget és a simem divattanácsadói állást vállalt és megtudom tervezni az emberek haját és a sminkjét, de a ruhájukat nem! Rákattintottam a "Ruházkodás" - ra és utána a "Mindennapi" - ra és nem történt semmi. Hogy lehet megtervezni a ki..szott ruhákat b...meg!

#Sims #Sims 3 #sims 3 divattanácsadó
2012. dec. 30. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is megvolt de meg kell venni valamit,a Vásárlás módban,dolgozószoba,hobbik és jártasságok,és ott keress valami átalakító gépezetet.

Ha rákattintassz akkor ott van hogy kérjen divattanácsot vagy alakítsa át....(valakit),vagy még 1 lehetőség:alakítsa át sajátmagát...

SAJNOS nekem már nincs meg,de erre emlékszem,és remélem segítetttem,vagy esetleg nézd meg a mysims.hu oldalán...

És ott keresd a Tipp Tár-at...

2012. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt én is tudtam de amikor átakartam alakítani egy embert belépett a szalonba de hiába kattintottam a "mindennapi ruhára" nem jött ki az izé amivel meglehetne változtatni a ruhát! (Bocs hogyha bonyolultan irtam le) Néha sikerült de nem mindig!
2012. dec. 31. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre akkor sajnos nem tudom a választ mi srgíthetne :(,de lehet hogy frissítened kéne,az segít!!
2013. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szalonba, ha rákkattintassz a Csini-O-Mata -ra akkor ott ki tudod választani, hogy melyik simet "változtathatod" át.
2013. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akartam frissiteni de azt irja ki h " a játék napra kész!" pedig mar igazan frissíteni kène!
2013. jan. 2. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, már újra is telepítettem, nem segített, szóval gondolom hibás a játék... az összes szakma hibás...
2013. jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megvan neked is az Évszakok?? Mert én letöröltem azt és ezzel meg is javultak a szakmák... szóval az a kiegészítő okozza.
2013. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!