Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb hely Minecraf...

Melyik a legjobb hely Minecraft első ház megépitéséhez?

Figyelt kérdés
A napokban kezdtem el Minecraftozni és nem tudom, hogy a föld alá építsem meg a házam, vagy pont a földre, hegyre/dombra vagy levegőbe. Mindnél tapasztaltam pozitivumokat és negativumokat, ezért nem tudok dönteni. Szerintetek melyik a legbiztonságosabb és mégis használható (ezalatt pl a közlekedést, bányászást, ültetést, stb. értem)?

2013. jan. 1. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem épitsd egy hegybe!Csinálj pár facsákányt üs ki annyi blockot amennyire szükséged van és,csinálj egy ajtot!Nem kell sok idö 1.nap elég ugy 4-szer 4-es hely(plusz a ajto miat 2 blocknyi hely a kocka mellé) és csinálj köcsákányt ha lesz annyi köved!Folyton lehet böviteni,bövitésel együtt bányászni,csinálni bánya szobát,stb...
2013. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is hegyoldalba célszerű először házat építeni. gyorsan meg vagy vele, és estére már biztonságban leszel :D
2013. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mivel nem kezdő vagyok én a mocsárba szoktam házat építeni mert ott van slime meg általában sok bárány és nem sűrűek a fák ott a felszántott föld víz nélkül is meg nedvesedik.

De a kezdőknek én is a hegy oldalt ajánlom.

2013. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1.comentelö vagyok és,melesleg én biomok közé szoktam költözni,rádásul igyekszem hogy minnél változatosabbak legyenek a biomok és,az meglegyen a egyikbe ami a másikba nem!Egyébként azért mert pl:rét=hely egyéb dolgokhoz jungle=erdö hegy=bánya
2013. jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Épitsd egy tenger mellé kőből nem kell nagyra,később mikor lesz sok köved akkor kibővited.
2013. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!