Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sherwood dungeon játékban...

A sherwood dungeon játékban mit lehet csinálni a gyémántokkal?

Figyelt kérdés
6-os szintű vagyok és már 300gyémántom van.de akit eddigmkérdeztem senki sem tudta hogy mit lehet velük csinálni.ha venni lehet rajta valamit akkor hol.mert eddig amejik boltba voltam mindenhol csak játékbeli érmével lehetett fizetni.:-/ugyhogy segitsetek.légysziiiiiiii!
2013. jan. 2. 10:03
 1/1 anonim válasza:
72%
A Mindnight Glade (teleport 9) -en az unikornisos szökőkút melletti házban tudsz venni tekercseket, vagyis Scroll-okat gyémántokért. Menj a B betűs táskádra és kattints jobb gombbal a Scrollra. Akkor látsz középen egy fegyvert és mellette rúnákat. Gyémántokért vegyél gyanabban a házban olyan rúnákat ami kell, utána ismét nyisd meg a Scrollt és pakold a megfelelő helyre a rúnákat. Nyomd meg a bejövő Cast gombot és a Scroll helyett kapsz egy fegyvert. ;) További infót privátban tudok mondani még.
2013. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!