Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket érdemes megvenni...

Melyiket érdemes megvenni Assassin's creed 3 vagy Assassin's creed brotherhood?

Figyelt kérdés
Melyik miben jó,és összesítve vagy csak simán melyiket vegyem meg a normális válaszokat előre is kösz.

2013. jan. 2. 12:48
 1/10 ZolaZotya ***** válasza:
100%
szerintem az Assassin's Creed 3-at, nem azért mert friss hanem mert nagyon jó a sztorivonala. Brotherhood is jó
2013. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz még jöhetnek vélemények válaszok
2013. jan. 2. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem a 3 mert amerikába játszodik és izgalmsabb a történet meg lehet benne hajókat is vezetni és a valós személyek is vannak de szerintem a 3 a legjobban sikerült:D
2013. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neked is kösz neked is zöld pacsi de még jöhet
2013. jan. 2. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
3-at. De csak azért, mert a brotherhood az Ezio trilógia középső része, tehát kicsit értelmetlen elkezdeni az előzmény ismerete nélkül, már a kezdést sem értenéd, mit keres a vatikánban egy scifi mozikat idéző teremben Minervával csacsogva.
2013. jan. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek,fel értékelve mindenki most már biztos ,hogy a 3mat veszem meg de véleményeket még mindig szívesen olvasom.
2013. jan. 3. 11:59
 7/10 Altair Ibn-La Ahad válasza:
nekem a creed 3 jobban tetszik , de ha olcsóbb minőségi szórakozást szeretnél , akkor a brotherhood az egyik legjobb :D
2013. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek az ac 3mat rendeltem meg
2013. jan. 4. 20:58
 9/10 Sackboy válasza:

Hát, szerintem az Assassin's Creed III-at.

A Brotherhood is ugyanolyan jó, de az a sztori közepe.

Ajánlom (ha akarod), hogy játszd le az ÖSSZES részt (Assassin's Creed,Assassin's Creed II, Brotherhood, Revelations és az AC III) Mind remek és király a történetük.

"Nothing is true, everything is permitted"

2013. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a Brotherhoodot a story miatt játszd végig mindet úgy fojtasd a 3-mal
2013. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!