Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékok voltak 2o12-ben...

Melyik játékok voltak 2o12-ben a legjobbak? Konkrétan RPG játékokra gondoltam.

Figyelt kérdés
Ki milyet játszott, kinek mi tetszett a legjobban...szeretnék valami minőségi játékot lehúzni, de nem tudtam választani :D régebben a skyrimet játszottam, szóval valami ahhoz hasonló kaliberű játéktippeket várnék :)

2013. jan. 3. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen szoktad olvasni a gamestart vagy a pcgurut, esetleg a gamepod.hu oldalt-akkor tudhatnád hogy az idei felhozatal nagyon gyér volt. Én épp ezért is kezdtem el a sacred 1-el játszani. A 2012-es címekből ami szóba jöhet az esetleg a Darksiders 2-de én ezt nem ajánlom. Vagy esetleg a LOTR war in the north(bár ez lehet hogy 2011-es) . A skyrim eleinte nekem is nagyon tetszett, de a fejlődési rendszerét nagyon elcseszték, minden szint lépés után 1 rohadt skill pontot kapsz-ez elég kevés, meg ezen kívül van még jó néhány betegsége a játéknak. A diablo 3 az amit még mindig nem tudtam kipróbálni-túlzottan nincsenek oda a játékért még a rajongók se. A Torchlight 2-őt viszont próbáltam-nekem nem jött be.
2013. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem nagyon szoktam olvasni ezeket,itt ott csak, épp ezért tettem föl a kérdést, mert nem nagyon találtam olyan játékot, ami elég nagy durranás lett volna. Gondolkoztam a dragons dogmán, de belenéztem egy gameplaybe, és hát mit ne mondjak.:D nem az igazi. Egy, ami eléggé tetszett, az a witcher 2 volt,csak még nem játszottam az elsőt, lehet, azzal kéne kezdenem :D egyébként lány vagyok, mielőtt bárki bármit félreértene, nem vagyok valami nagy gamer, nem is nagyon értek annyi mindenhez, csak az RPG-ket nagyon szeretem :D
2013. jan. 3. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:

PS3ra a Tales Of Xillia


Xbox360ra a Final Fantasy 13-2


Wiire a Last Story, Pandora's Tower


PS vitára a persona 4: golden


3DSre a paper mario, kingdom hearts 3D


És Számítógépre (PC) az YS Origins lett jó, ha az unalmas skyrim tetszett, akkor ezeket imádni fogod.

2013. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!