Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb Assault...

Melyik a legjobb Assault rifle Battlefield 3-ban? (normális indoklással)

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 17:32
 1/3 anonim válasza:

KÁR hogy nem nagy kalibert kérdeztél,mert abból van jó ötletem, amúgy a legjobb assault rifle szerintem a SCAR-l.

És szerintem azért jó mert...ööö tapasztalat,nagy kár hogy nem írja a fegyók statisztikáit úgy mint az előző bf-ben!

2013. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
AEK-741 mert gyos és erős
2013. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Scar-l mert ballisztikus távcsővel, heavy barrel-el, és támasztékkal egy jó távolsági fegyvert kapsz. Igen, csak erre lehet az assault classnál ballisztikus szkópot rakni. A másik kedvencem a g3a3, mert az 2-3 lövés egy ember HC-ban. Nem kell beleereszteni egy fél tárat, ami rohadt idegesítő...jó még az m16, a rögzített sorozat miatt, pontos, és ugyanolyan gyorsan tudsz lőni vele, mint az automatával. Meg a HK2002 is, csak az sajnos lassan tölt. Egyébként távolság függő, hogy melyik a legjobb:

Közelre(0-30m): aek971, m416, g3a3, f2000

Középtávolra(30-60m): m16, HK 2002, f2000, ak74

Távolra(60-130m): g3a3, HK2002, m16, scar-l

Nagyon távolra(130-300m) Scar-l, g3a3


Célszerű a tűzgyorsaság, a visszarúgás és a sebzés értékét mérlegelned. Ha közelre kell használnod, mondjuk TDM, zárt pályák, akkor a sebzés lényegtelen, a tűzgyorsaság a legfontosabb, illetve a tárkapacitás. Ha messzire használod, a sebzés a lényeg, alacsony tűzgyorsasággal, ki visszarúgással. Hiszen nehezebb eltalálnod valamit mondjuk 3 szor 100 méterről, mint 10m-ről.

2015. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!