Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A steam miért írja ki hogy:...

A steam miért írja ki hogy: Failed to start game (app already running)? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap feltelepítettem a steamet,a call of duty modern warfare 2-őt,és amikor elindítanám ezt hozza ki.Nem engedi elindulni a játékot,hozzáteszem 2 éve nem voltam bejelentkezve mert törölték az e-mailemet és most írtam a steam-nek hogy változtassák meg...de most már jó.és nemtudom hogy miért írja ki ezt??

2013. jan. 4. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az üzenet alapján azt hiszi, hogy már fut a játék, és ezért nem akarja elindítani (szerinte még egyszer). Nézz rá a feladatkezelőre, ha (tudod melyik az, és) megtalálod a játék exe-jét, akkor lődd ki, és próbáld újra.
2013. jan. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam!!Az volt a baja,hogy ugye feltettem a játékot,és bevolt pipálva az hogy indítsa el.Nos,miutánn elindult volna a játék elkezdte patch-elni és addig nem engedte a játékot indulni..de utánna sem.Újra telepítettem,kivettem a pipát és jó lett:)
2013. jan. 5. 14:14
 3/3 anonim válasza:
Szia! nekem is ezt írja ki és én is kb 1 éve nem játszottam vele. Próbáltam keresni a megoldást, de nem nagyon láttam, leírnád, hogy neked hogy sikerült?
2013. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!