Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy csomó (84db) MASTER...

Kálmán Kocsis kérdése:

Van egy csomó (84db) MASTER CROCK kártyám, de sajnos nincs és még nem találtam hozzá Játékszabályt, ezért még nem nagyon tudtam vele játszani. Van ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 15:06
 1/3 anonim válasza:
huhu imádtam a Master Crock kártyákat :) ha jól emlékszem vanak rajta erő pontok szoval aszem támadás védekezés meg varázslat vagy nem tudom na ugy emlékszem mi ugy játszotuk hogy van egy paklid szoval most neked a 84 db nak a fele nálad van a másik fele a másik embernél le van forditva és választanotok kell 1 kártyát a nyertes mond mindig tulajdonságot szoval ha te mondod hogy erő akor az viszi a lapot akinek nagyobb az ereje :) az el szerzet lapokat ujra fel lehet használni de a pakli aljára kell rakni :) remélem jól mondtam el :)
2013. jan. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi is igy játszóttuk :)
2013. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat( egyébként mi is így játszottuk), de ha megnéztek egy kártyát akkor azon van ugye három tuléajdonság és van valami szöveg is és ehez kapcsolódik egy játék amire kíváncsi lennék, hogy mi az?! :O
2013. aug. 26. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!