Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg lehet azt oldani, hogy a...

Meg lehet azt oldani, hogy a World of Tanks nevű játék fekete-fehér színben fusson?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2013. jan. 5. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

nem hinnem hogy egyaltalan lehetne barmilyen jateknal

es miert? annyira gyenge a geped?

2013. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, annyira még nem gyenge csak gondoltam hátha nyernék rajta kb. 10 fps-t és a II.Világháborús felvételek is feke-fehérben készültek! :)



Ezek szerint hülye ötlet, de azért köszönöm a választ!

2013. jan. 5. 15:20
 3/5 Phoney ***** válasza:

Ezzel nem lehet FPS-t nyerni, viszont sok videokártya-drivert át lehet állítani fekete-fehérre, ha tudja a tálcán található vezérlőprogi (persze addig minden az lesz, a windows is).


Ha FPS-t akarsz nyerni, akkor tömörített textúrákat telepítesz vagy lejjebb veszed a felbontást (1024*768 alá is lehet). Én pl. most lebutítottam a grafikáját 15 évvel ezelőtti színvonalra, de így legalább megy a laptopomon:)

2013. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet 1024*768 alá venni? A játék beállításokban már nincsen lejjebb.
2013. jan. 10. 19:36
 5/5 Phoney ***** válasza:

Megkeresed a c:\Users\felhasználónév\AppData\Roaming\wargaming.net\WorldOfTanks\preferences.xml file-t és rákeresel arra a részre, hogy


<windowedWidth> 1024 </windowedWidth>

<windowedHeight> 768 </windowedHeight>

<fullscreenWidth> 800 </fullscreenWidth>

<fullscreenHeight> 600 </fullscreenHeight>


Az első két szám az ablakos, a második kettő a teljes képernyős felbontása. Ezt arra írod át, amire akarod, de 1024x768 alatt nem férnek el rendesen a képernyőn az elemek, így a garázs nehezebben kezelhető, a játékban meg külön mod kell, hogy a panelek ne takarják ki a fél képet.


[link]


Itt találsz négyféle modot. Az első kisfelbontású textúrákat tartalmaz, a második a kis képernyőfelbontáshoz rendezi át a játék képernyőjét (720x480-ig lemehetsz vele), a harmadik a minimapet teszi méretezhetővé, a negyedik meg "radart" csinál a mininapből, vagyis leveszi róla a térképet, na ebben szerintem semmi jó nincs.

2013. jan. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!