Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecraftban hogyan hozhatom...

Earthnemesis kérdése:

A Minecraftban hogyan hozhatom vissza a mapomat?

Figyelt kérdés

A minecraftban kb 45 perc alatt, építettem egy hajót. De hiába, mert ez a Hu-Minecraft nem mentette el.

Direkt, aludtam is előtte, hogy mentse, az Opti izében, meg Autosave: 20sec-et beállítottam. Vártam 30 másodpercet. Kiléptem ("MENTÉS, és kilépés a főmenübe" gombbal), és ellenőriztem, hogy mentett-e. De NEM!

Csak egy ágy volt a kezemben, a táj teljesen üres.

Pedig az volt életem egyik legjobb hajója, sőt a legjobb rekordidő alatt. És pont ezt nem menti el.. Hogyan bírom visszahozni?



#Minecraft #map #minecrafthelp
2013. jan. 5. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd szerintem le hogy biztos nincs-e meg

Itt teheted meg: Start menü/Futtatás/%appdata%/.minecraft/saves || és nézd meg hogy ott nincsen-e a mappod neve.

Ha van akkor írj

2013. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ott van, de valamiért nem menti el. Ott van minden fájlja, de a map ugyanúgy teljes üres, és a hajómat se találom. :(

Ki is volt írva, hogy "Mentés, és kilépés a főmenübe". De hát annyi esze van hogy nem ment..

2013. jan. 6. 14:42
 3/9 Manesz ***** válasza:
használj eredeti minecraftot, kevesebb a bug benne és a fejlesztők igazán megérdemelnek annyit hogy ha tetszik akkor fizesd ki. (plusz olyan szerverekre is fel tudsz menni ahol nem a sok 10 éves griefel össze vissza hanem értelmiség van, pl.: huncraft.net a legjobb magyar szerver)
2013. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, belegondoltam már, de nem tudom hogy megvegyem-e.

Igaz unom már, hogy nálam kisebbek is fent vannak szervereken.. Bár a helyzet, hogy én honnan tudnám megvenni a Minecraftot? www.minecraft.net -ről a Buy Now gombbal.

És hogy kapom én azt meg?

2013. jan. 9. 17:56
 5/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem..

19,95Euro

Csak bankkártyával lehet fizetni.

Hogyan fogom megkapni külföldről?

2013. jan. 9. 22:09
 6/9 Br3nor ***** válasza:
Sehogy. Az eredetis klienst bármikor le tudod szedni a minecraft.net-ről viszont abba csak prémium accountal enged belépni. Ha belépsz az oldalra és ott megveszed akkor azt a felhasználónevet amivel ott regisztrálva vagy prémiummá teszi és onnantól tudod használni azt a klienst.
2013. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja értem. És a prémium mennyi ideig tart, (ha megveszem)?
2013. jan. 10. 18:23
 8/9 Br3nor ***** válasza:
Addig amíg el nem felejted az adatait ;)
2013. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oh, de zsír.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

A zöld "hüvelykujj" megy mindenkinek :)

2013. jan. 11. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!