Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet PS2 belső HDD-jér...

Hogyan lehet PS2 belső HDD-jére játékokat rakni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Belső Hdd ps2-nek? max külső :D
2013. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss de ilyenről még nem halottam max ps3-nak tudom biztosan hogy van ijenje. Amúgy szerintem ahhoz hogy ijennel babrálj kell egy program a ps2-re, amiről én tudok azzal pendriv-ról lehetett futtatni játékot ám én nem próbáltam ki mert ikáb szánok rá dvd-ket. A programot a konzolozz.hu-n láttam ano a ps2 memória hack vagy mód résznél.
2013. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Üdv gondolom fat géped van hogy belsö hdd re szeretnék játékot tenni én ezt egy kicsit bonyolultnak gondolom mivel a hdd amire te szeretnél játékot tenni azt vagy pc be csatlakotatva kell feltened vagy ftp-n keresztül +a pc re kell tened egy két programot amit a gyökér könyvtárba raksz ezek végzik parancs szora a telepités mivel iso formátum ban kell felteni rá de ez nem elég kell egy flaselt memo card is amin van hdd loader program! Én ettől egy jóval könyebenn oldótam meg ha nem ragaszkodsz a belsö hdd-hez akor majd leirom azt is !
2013. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az úgy nem jó, hogyha ulaunchelffel átrakom a játékokat USB eszközről belső HDD-re?
2013. jan. 17. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Na akkor ismétlem önmagam feltelepités iso formátumban annyit tesz mintha te iso-ban írnád ki lemezre csak így több játékot tudsz felteni szerinted erre képe elf?
2013. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt van egy kis segítség te szeretnél penröl játékot tenni a belső vinyora ez semi félekép nem fog öszejöni a válasz egy szerü auz unlauct csak egy adat hordozot képes kezelni egy azon idöben ez ugyebár a mass/ menü pont !De viszont van egy jóhirem hogy ha mindenfélekép belsö vinyorol szeretnél játszani !
2013. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyebár a fat gépek be pata vinyo megy na most ha otthol asztali géped van akkor megoltható hogy abba csatlakoztatva teszed fel a játékokat a vinyot save be jumpereled és beteszed a gépedbe mint adat tároló ott leformázod fat32-re utána már rohat egyszerü egy két progi kell még meg egy flashelt nemo card ha ez meg van megoltható és ahol tudok segítek ha neked ez így jó akkor majd leirom mi merre hogyan !
2013. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!