Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimisok! Miért nem olyan...

Skyrimisok! Miért nem olyan népszerű a harcos, mint más kasztok?

Figyelt kérdés
Nekem ugyan nincs meg a Skyrim, de nagyon megfogott ez a kaszt. Ha tok játszani majd vele egy Ork harcosom lesz, pajzsal, és egykezessel (természetesen Berzerkernél 2 egykezesre váltok). Lehet hogy alacsonyabb szinten gyengébb, de magas szinten legendary cuccokkal, enchantolva elég erős sztem. Am ha valakinek harcosa van a Skyrim világában, írja le milyen!
2013. jan. 6. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert én meg pont harcos vagyok :D

Khajiit-tal vagyok, kétkezes fegyvereket használok (a two-handed skill már 100-on van), és heavy armour/light armour között szoktam váltogatni.

Szerintem elég erős vagyok, az erősebb ellenfeleket és egy-két csapásból meg tudom ölni.

2013. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezért mondom hogy magasabb szinten a harcos is tud érvényesülni :)
2013. jan. 7. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is harcos vagyok :) Két kezes fegyverrel nyomulok és ezt íjjal kombinálom, a páncélom meg heavy. A tárgyaimat meg enchantolom olyan dolgokkal ami fegyvereke esetében plusz dmg-t ad, ha meg armorra nyomom, akkor pl. az íjjászatomon húz vagy a védelmemet növeli. Eddig nincs bajom vele, tiszta terminátor :D
2013. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!