Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Spore, groxok? Szövetséget...

Spore, groxok? Szövetséget lehet még velük kötni? Legyőzni hogyan lehet őket?

Figyelt kérdés
Ha a kapcsolatmutatóm -595,háborúban állok velük,elfoglaltam 1-2 naprendszert és elpusztítottam pár várost,még lehetek velük szövetségben?Ha igen,hogyan?A nagykövetséget elpusztítják,a boldogságsugárra meg nem reagálnak,de lehet,hogy konkrétan városra kéne vele célozni...Valami ötlet?
2013. jan. 6. 18:58
 1/7 anonim válasza:

uff...-595-nél ne várj sokat, max mérgesre állíthatod ha: megszeged a galaktikus törvényeket(felrobbantassz egy bolygót)

küldetésezel

nem közelítessz a galaxis közepére

2013. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szövetség az egyszerű :)


van egy olyan cucc a játékba amit hogy ha le rakod akkor

az javítsa az adott néppel való kapcsolatot én mindig ezt csinálom :D amúgy nekem működik mikor -807-be voltam velük :D

2013. jún. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem az a problémám,hogy azt a cuccot is szétzúzzák :D De mindegy már,az volt a kedvenc népem,de elscesztem ezzel.
2013. jún. 11. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
1. válaszolónak nem lehet küldizni mert háborúban ál vele a gyerek. a kövinek: igen ügyes vagy az a nagykövetség azt nyírják ki. na hallod háborúban már szinte nem tehetsz semmit am a boldogságsugárral városra kel célozni de semmi esélye mert maximum 30 at visz fel. én mostc a galaxis közepén taláható eszközzel ölöm őket állítólag ha sokat elfoglalok akkor elköltöznek egy másik univerzumba
2013. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első komizó ! mért fognak neki örülni ha felrobbantok egy bolygót?
2013. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert akkor megszeged a mit tudom már milyen törvényt,és ugyebár a groxok szeretik az ilyet :D
2013. szept. 17. 20:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Viszont más népek nem biztos,hogy szeretni fognak ezért.
2013. szept. 17. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!