Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Super Mario Galaxy játszható...

A Super Mario Galaxy játszható 4 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

unokaöcsém 4 és imád a számítógépen egyszerűbb játékokkal játszani (főként online flash játékok) és gondolkozom hogy a Wii-re megvegyem a Mario Galaxyt, hátha nem túl nehéz neki.

Vélemények?

ui.: a "menjen inkább az udvarra játszani" meg hasonló okosságok most kíméljenek légyszi



2013. jan. 6. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

és ha azt mondom hogy ugyanezt a kérdést több kulcsszóval tedd ki

pl:

mario,4 éves,számítógép,wii,

ilyesmi?

2013. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy emeld ki a kérdést.
2013. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért, valaki ide jön válaszolgatni kérdésekre kulcsszavak alapján? :D
2013. jan. 29. 01:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy leültedet a TV elé és egyedül játszon semmiképp, túl nehéz-bonyolult a super mario galaxy 1 a super mario galaxy 2n meg még én is a hajamat téptem a nehézségtől (hát még annó gamecuben a sunshine volt durva nehéz).


Úgy igen, hogy TE játszol, és a gyerek kap egy második wiimoteot, azzal tud segíteni mivel csak egy második pointert irányít, amivel csak a star biteket kell begyűjtenie, és az ellenfeleket kell elkábítania, ami elég egyszerű és könnyű neki, úgy tökéletes választás NEKTEK a galaxy.


Mario helyett ilyen gyereknek ha egyedül játszik, inkább a Kirby's Return to Dream Landet ajánlanám, esetleg a new super mario brosh wiit az sem lett túl nehéz ... habár 4 évesnek nem tudom.

2013. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4 évesnek szerintem még az alap wii koncepció is nehéz. Iskoláskorelőtt nem ajánlom.
2014. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!