Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot vegyek hosszú...

Milyen játékot vegyek hosszú távra PS3-ra?

Figyelt kérdés

Ha lehet akkor multival együtt legyen. (Pl. Red Dead Redemption).

2. kérdés: Tudnátok mondani F2P játékokat PS3-on. (Pl. Killzone 3)

Elöre is köszönöm.



2013. jan. 6. 22:34
 1/7 anonim válasza:
COD BlackOps2, FIFA13, F12012, uj Hitman
2013. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lázár Péter ***** válasza:
BO2, MOHW, BF3? mw3, mw2, far cry 3,.
2013. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Battlefield 3-at nagyon tudom ajánlani hosszú távra, vannak járművek, jó hangulat, kitűnő hangeffektek/hatások szóval le fog kötni.(persze csak multiba)(szerintem jobban leköt mint egy Call of Duty, jobban megéri a vételt)

Hamarosan jön a GTAV ha minden jól megy tavaszra, addig elleszel szerintem a BF3-al.

Multiplayer nélkül a Skyrim-et tudom ajánlani, persze csak ha tetszik a műfaj.

2013. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Az FPS-ekkkel az a baj hogy még nagyon kezdö vagyok és nemigazán tudok olyan jól célózni mert azelött gépen nyomtam. Esetleg valamit tudtok ajánlani ahol lehet gyakorolni a célzást is kicsit? Pl. valami tutorial vagy gyakorlóterem pl. játék menüjében található vagy ilyesmi...
2013. jan. 7. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is BF 3at ajánlom elsődorban. aztán wwe és fifa vagy nfl.

Bf 3ba én is ledöbbentem először de 2 nap mulva belejöttem mint kiskutya az ugatásba szóval felesleges lenne ien gyakorlós. Azér szavazok inkább bf3 mint codra mert codbol állandóan jönnek ki az újak és mindenki másikkal játszik.

2013. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Far Cry 3 ha a trophykat is szedet akkor elegel lekot es nagyon jo gyakorlasra mivel hogy vannak ilyen gyakorlo reszek benne szoval gyakorlasra tokeletes .... a masik meg a Batlefield 3 aminek a online modja nagyon jo mehec autokal tankokal repulokel stb. es elege le ment most a ara szoval megeri


a magyar helyesirasert bocsanatot kerek mivel hogy nem vagyok magyar koszonom mindenkinek a ki megerti

2013. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, föleg az utolsónak hogy annak ellenére hogy magyar vagy segíteni próbálsz! :)

Amúgy mostanra már eléggé belelendültem az FPS-ekbe a Killzone 3 Trial segítségével, de sajnos ma eljutottam arra a szintre ahol már nem enged tovább a játék csak ha megveszem... :/

Valami ötlet? Esetleg valami más ''ingyenes'' FPS, ha lehet multiban?

2013. jan. 11. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!