Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow Wotlk-ban most lettem 80...

Mc Dezse kérdése:

Wow Wotlk-ban most lettem 80 hol tudok szerezni cuccokat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
menj hc dungeon
2013. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

insta, később raidekben is

vagy battleground+arena

2013. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor igy már qwestért nem is lehet cuccokat szerezni mert vmi repu-rol hallottam az mi?
2013. jan. 10. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
A repu az a reputation, a "kapcsolatod" bizonyos frakciókkal. U betűt ha benyomod ott látni. Gyűrűt lehet szerezni pl. Icecrown citadellben(van egy rész, ahová direkt repuzni járnak), ha leölsz bizonyos trasheket, akkor kapsz asszem 15 reput, és ha már friendly vagy akkor kiválthatsz egy gyűrűt. A questes cuccok viszont 99,9%, hogy már nem jók neked. Random heroicra kell menni(I betű), ott jönnek cuccok, +emblemek, azokért pedig Dalaranban és Icecrownban argent tournamentnél lehet ruhát/trinketet stb. venni. A másik pedig ha bevesznek egy klánba és mentek raidre.
2013. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!