Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titeket is idegesítenek az...

Titeket is idegesítenek az ilyen emberek honfoglalón?

Figyelt kérdés
Az ember szeretne néha egy jót játszani, de nem tud mert olyan emberkék vannak fenn akik egész napjukat a honfoglalon töltik és nagyképűsködnek, minden kérdésre tökéletes választ adnak mert már százszor látták! Nincs ezeknek normális életük vagy elnyomottak és itt élik ki magukat?

2013. jan. 7. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek mindenkit idegesítenek, de hát mit tudunk tenni?
2013. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl ezért játszok ilyenkor (hajnalban), robotokkal. :D Engem is felidegelnek az ilyenek amúgy.
2013. jan. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is tudom az összes választ a juniorban:)) mondanál olyan neveket akik jók,hátha köztük vagyok xD

Ja és van életünk,de ha megjegyzem a választ akkor mit tegyek??

2013. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán látok ismétlődő kérdéseket, igaz nem is lógok naponta órákat a játékon, sőt nem is járok mindennap fel. Szerintem maximalizálni kéne egységesen hogy egy ember egy nap mennyit játszhat, az lenne a legigazságosabb, de hát ez nem lehetséges sajnos. PEdig mindenkinek jót tennének vele, a kóros függőknek is, akik így más, értelmesebb elfoglaltság után is nézhetnének.
2013. ápr. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!