Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak ilyen játékok PS3-ra?

Vannak ilyen játékok PS3-ra?

Figyelt kérdés

- Heroes of Might and Magic (4 vagy a későbbi epizódok)

- Tomb Raider (melyik a legjobb, legtartalmasabb?)

- Hajótörött Sims, esetleg olyan hajótörött játék, ahol kombinálni kell tárgyakat, kaját házat, eszközöket készíteni, túlélni?



2013. jan. 8. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sims valamilyen van, de nem a legjobb rá, és hogy Hajótörött rész van-e rá azt nem tudom (de valószínűleg van DLC-ként)

- Tomb Raider-ből ami most fog megjelenni természetesen lesz rá, régiek közül nem tudom, Lara Croft van, de az "csak" egy felülnézetes "mini"játék, de amúgy nagyon jó játék, csak épp nem adták ki lemezen.

- Heroes of Might and Magic-ről nem tudok


Viszont ha csak ezek érdekelnek, akkor ne vegyél PS3-mat. Egy konzolnak semmi értelme, ha téged 3 játék érdekel, akkor már maradj PC-nél.

2013. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Karácsonyra kaptam egy 500 gigás PS3-mat, van rá Dead Space 2, Assassin's Creed III, LEGO Harry Potter 5-7. Igen, a Simsről tudok, a Pets :) a Tomb Raiderhez csak annyi, hogy én inkább a régi sikerjátékokat venném, újak nem érdekelnek annyira.
2013. jan. 8. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom hogy próbáld ki a Tomb Raider helyett az Uncharted epizódok valamelyikét, mert véleményem szerint lehajazza még akkor is ha hozzáadjuk az Indiana Jones filmeket és meglásd neked is változni fog azonnyomban az ízlésed
2013. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tomb Raider: Underworld
2013. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!