Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan Tudm letörölni sims 3-at?

Hogyan Tudm letörölni sims 3-at?

Figyelt kérdés
Nem tudom letörölni, nincs a vezérlőpult->programok törlésénél. nincs ott és hiába keresem játék mappájában sehol sincs eauninstall. Csak egy kép van az eauninstallról. De azzal sok mindent nem tudok kezdeni. Valaki írjon, mert se újra telepíteni se letörölni nem tudom és újra telepíteni meg nem akarom gépem. Válaszokat is előre köszönöm!

2013. jan. 9. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Revo uninstaller-el próbáltad már? :D De nem tudom milyen verziód van, lehet annak alapból nincs törlője így azt csak a mappával együtt törölheted.
2013. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam. Hát jah semmilyen törlője nincs de ha kitörlöm mappástul akkor lehet legközelebb nem tudom felrakni, mert ki írja, hogy van már a gépen. Nem?
2013. jan. 10. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a sims 3 verziód neve amit leszedtél? Hát nekem a force unleashed-náll volt ilyen.
2013. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de se letörölni se újra rakni nem tudom. Kiegészítőt kéne először, de azt meg nem találom hova rakta, és mappát meg hiába törlöm ki vissza rakja.
2013. jan. 12. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
ha megnyitod a windows intézőt, akkor oda be tudod írni amit keresel, és ha megvan kiírja, hogy hol van a fájl. És a sims mappájába pesdig kell lennie uninstallnak
2013. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!