Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem mester mc és ezt...

D.Sanyi kérdése:

Letöltöttem mester mc és ezt írja ki: Bad video card drivers meg ez: Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode. This can usually be fixed by updating the video card drivers? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit kéne csináljak?Segítsetek léci.Mit tudnák csinálni

2013. jan. 9. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Frissítsd a videókártyád illesztőprogramját.
2013. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát nekem is egy csomó vackot letöltötem meg frisítettem minden vackot de hiába nem mükszik
2013. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy egyszerû dolgot kell megcsinálni (WindowsXP n tesztltem) Az asztalon jobbklikk>tulajdonságok>beállítások>speciális>montor. És ott a csúszkát húzd a 2. részre. Onnaltól elvileg jó lesz.
2013. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Peti7 válasza:
Nekem se sikerült AZ ELEJÉN.De aztán rájöttem,hogy mivel ati videókártyám van,van hozzá beállító program,az is ati,és annyit kiolvastam belőle hogy az OpenGL gyorsítást kell bekapcsolni és működött.
2013. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 almos01 válasza:
engem is erdekelne pont ez a bajom van.
2013. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!