Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudom feltelepíteni a GTA...

Nem tudom feltelepíteni a GTA San Andreas játékot, miért nem?

Figyelt kérdés
Leszedtem, kicsomagoltam, és az jön be hogy "play", nem az hogy "install", ha rámegyek a play-re akkor meg nem történik semmi, valaki valami megoldás? (Multizni szeretnék :) )

2013. jan. 10. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a P be szar játék ne játsz vele, gyere cs1.6 ozni
2013. jan. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -=GReddy=- ***** válasza:
12%

Ja gyere CS1.6 -ozni


De egyébként láttam itt az oldalon egy hasonló kérdést nézz körül biztos meglesz valahol.

(Én is segítenék de nem értek hozzá)

2013. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi értelmes válaszokat... Körülnéztem, nem ilyen problémákkal volt eddig... Várom a válaszokat még
2013. jan. 12. 13:00
 4/5 spartacusOL válasza:
katt a sajátgébe és ott lesz az egyik meghajton az hogy gtasanandreas pl.:dvd ram (e)-n na arra jobb klikk megnyitás és ha ben vagy a mappában ott keress olyat hogy setup
2013. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez kiment a fejemből, totál hülyének érzem magam, feltelepítettem, és fut is, még egyszer köszi :)
2013. jan. 12. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!