Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyszerű, de nagyszerű MMORPG?

Egyszerű, de nagyszerű MMORPG?

Figyelt kérdés

Saját műfajához képest viszonylag könnyed MMORPG játékot keresek PC-re. Mottó: 'Egyszerű, de nagyszerű'

(Az olyantól hányok, ami elvileg ingyenes, gyakorlatilag viszont minden sarkon le akar húzni, hogy léphess még kettőt..)


Szóval melyik játékot tudnátok ajánlani?



2013. jan. 10. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

WoW ?

Törtön ingyenes.

Nem nehéz megtanuni de baromi szórakoztató , bár a tényhez hozzátartozik hogy messze jobb eredetin

2013. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért a WoW-ot nem mondanám egyszerűnek : )

Szerintem még mindig a legösszetettebb MMORPG.

Egyébként évekig játszottam törtön, aztán rájöttem, hogy a WoW csak eredetin WoW.

Játszottam is origin egy ideig, de most nem szánnék rá pénzt.

2013. jan. 10. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok félével játszottam már, de nem nagyon tudok ilyet. Minden ingyenes le akar húzni. Egyszerűt viszont tudok, gyakorlatilag az egyetlen MMO amiben max szintig eljutottam, nem is volt nehéz. Ez az Aika Online.
2013. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Twelve Sky 2

itt az oldal : [link]

2013. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!