Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes még Sims 2-t venni...

Érdemes még Sims 2-t venni vagy mindenképpen 3-mat vegyek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kinek bonyolult a 3?
2013. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem a SIMS 2 mert jobbak a cuccok benne jobb a grafika könnyebb jobbak a kiegészíítők csomó jó kocsi tölthető le bele + butor + stb. + lehet saját városod nem ugy mint a sims 3-ban hogy az alapban csak 1 város van. akkor ha leszeded a SimCity 4-et akkor még saját városokat is csinálhatsz bele.

+ Van SimPe amit nem rak alapbol a játékhoz de leszedheted a netől itt saját cuccokat csinálunk pl: bútorok,Kocsik stb.

bocs most nem jó több adotság és előny róla.

2013. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
egyértelmű hogy sims3 mert jobb és sokall fejlettebb is.
2013. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

2-en az a legbosszantóbb hogy kb 3 órán keresztül ebédelnek meg 2 órán keresztül zuhanyoznak


utálom a 2-t

2013. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, nekem a 3-ban ez a problémám, hogy ha pl evés előtt zuhanyozni küldöm, akkor mire a kajára kerül a sor, éhen akar halni. :D Illetve van még olyan problémám, hogy ha átöltözik a sim, előtte sokáig csak egy helyben áll, nem csinál semmit. Ez sokszor percekig így van (tehát a játékban órákig). :/

9-es voltam.

2013. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

gyenge a géped

nekem pillanatok alatt átöltözik

azért nőtt a rendszerkövetelmény az alapjáték óta,

régi gépemen megnéztem (laptop), alapjáték 40-42 fps-sel ment, felraktam az évszakokat meg az állatosat és máris leesett 20-25-re az fps...

2013. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!