Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftba hogy lehet egyszer...

Palacsinta68 kérdése:

Minecraftba hogy lehet egyszerűen és gyorsan saját szerót csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni 1 olyan szerót amin igazából csak 2-en akarunk játszani.

2013. jan. 14. 17:58
 1/6 -Igazmondó- ***** válasza:
Ha nem routeren vagy akkor kezdesz egy uj jatekot, esc es ott atvaltasz lanra. Utana barku tud rad joinolni ha az ip cimedre joinol. Maskepp minecraft serverrel es hamachival.
2013. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JerrySoul ***** válasza:

De ha csak 2 embernek, akkor hamachin beléptek egy csoportba, elindítod a játékot singlepalyerben, és engedélyezet a helyi szervert, majd a másik fél tud csatlakozni a többjátékos résznél.

De ha nagyobb szerver kell, több embernek, nem hamachis, akkor:

http://www.youtube.com/watch?v=tIOC0yR81YA

2013. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wolfenstein2000 ***** válasza:

-Igazmondó-


Azon csodálkozok hogy a nicknevedet jól írtad le...


Kérdező


minecraft.net/download <---- innen leszeded a minecraft_ szerver.exe fájlt, beteszed egy tetszőleges mappába, és elindítod. Ezután a server.properties fájlt megnyitod jegyzettömbel, és az online-mode=true részt átírod erre: online-mode=false

Nyitasz egy 25565-ös portot a routeren (ha mobilneted van akkor ez nem szükséges), felmész a no-ip.hu weboldalra, regisztrálsz (így kell kinézzen a felhasználó: xy és a végére a .dyndns-t választod), majd letöltöd a kliensüket (a másodikat (ezt egy gyk részen megtalálhatod)), és bejelentkezel (bejelentkezéskor a frissítés gyakoriságát 6 órára állítod). FONTOS! A szerver .prope

2013. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wolfenstein2000 ***** válasza:

Bocs, nem fejeztem be.

FONTOS! A server.properties-ben ebben az esetben az ip helyére SEMMIT SEM szabad írni!

Ezek után a barátaid csatlakoznak a szerveredre a következő IP-vel: [no-ip_felhasználónév.dyndns.hu:25565

2. Lehetőség: Letöltöd a hamachit, nyitasz egy szobát és a barátaid belépnek a szobába/szobákba, majd a hamachi által generált IP címedre csatlakoznak


3. Regisztrálsz a Tunngle nevű programra, majd letöltöd a programot (ingyenes). A progiban alul bejelentkezel. Kicsit vársz (pontosabban megvárod amíg bejelentkezik), és bal oldalon a keresőbe beírod: minecraft, és arra mész fel ahol elég hely van neked és a barátaid számára. Ezután szintén mint a hamachinál a bal alsó sarokban legenerált IP címedre csatlakoznak.


Mind 3 esetben át kell engedni a Java-t a tűzfaladon, vagy ki kell kapcsolnod a tűzfaladat.

Remélem segítettem!

Ha problémák vannak 1-2 lépésnél, írj nyugodtan! :)

2013. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -Igazmondó- ***** válasza:

Wolfenstein2000


Mivel unatkoztam és telefonon felléptem gyk-ra és nem használtam ékezeteket, hogy hamarabb menjen a válasz, azért nem kell leszólni az embert...

2013. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a dynDNS.hu Client Service nem tesz gondott a gépben??
2013. jan. 18. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!