Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Grand Theft Auto San Andreasba...

Grand Theft Auto San Andreasban vn egy olyan mellék küldetés, hogy Import/export (kocsilopás) annyit tudok, hogy San Fierroban a szárazdokknál a toronydaru mellett van a kikötőben. Szóval segítség?

Figyelt kérdés

Viszont nem találom meg hol lehet elindítani ezt a küldetést, ugynis a 100%-ra hajtok, de eddig átkutattam egész San Fierro kikötőjét!

Esetleg valaki tudna egy pontos leírást, vagy egy fényképes helymeghatározást, hova is kell mennem...?

Előre is köszi a válaszokat!



2013. jan. 14. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Semmit se kell elindítani.Találni kell egy táblát a dokkban,amire különféle kocsik nevei vannak felírva.Megjegyzed őket,majd a városban járva kelve próbàlsz ilyen típusú kocsikat szerezni.Ha megvan,csak el kell hajtani a dokkba és beállni a megjelenő piros körbe:) 4 lista van,vigyázz!

Rég játszottam,de szerintem így van.:)

2013. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem, és ez a dokk pontosan az, amiben az nrg 500-assal kell egy próbát teljesíteni, vagy ez egy másik dokk?
2013. jan. 14. 21:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, ott van NRG-500-as mellett. A kikötött nagy hajó melletti darunál. Egyik küldetés során azt hiszem kellett is odamenned.
2013. jan. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a hely megvan, találtam egy oldalt, ahol a fénykép mutatja hol lesz a tábla, meg mik az autók, a listát felsorolja, viszont akár melyik nap megyek oda (eddig péntek és szombat) nem jelenik meg a tábla egyszer sem, még ha azon a napon lévő autóval megyek oda, pl Bullett, vagy patriot... vagy hétfőn fog megjelenn ia tábla? mi lehet az oka, hogy nem engedi? rakta ki eddig?
2013. jan. 15. 20:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez az opció azt hiszem csak egy bizonyos küldetés után nyílik meg. Nem is biztos h fő küldetés, lehet hogy az autószalont meg kell venni hozzá...
2013. jan. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Több mint valószínű, igen, de az autószalonnak a jele piros még, szóval egyenlőre azt sem tudom azt hogy oldjam fel? a mellék küldetésekből meg kell csinálni az összeset, és csak aztán engedi? az autó jogsi is kész (ha jól tudom) Szóval nem értem.... Ötlet?
2013. jan. 17. 01:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát haladni kell szépen a fő küldetésvonallal, és egy idő után meg lehet venni majd az autószalont, és kapsz ott is küldetéseket.
2013. jan. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
végig toltam a fő küldiket, már csak az aprólék maradt... De pontosan arról a szalonról van szó, ami a vasútállomás mellett van Fierroban? Ahol egy piros ház jel van ugye?
2013. jan. 19. 01:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. jan. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utánanéztem youtubon ennek a küldinek... nos, nem tudom hogy, de ez a küldi nálam kimaradt... szóval elég szívás így :S ha új karriert fogok kezdeni hamarosan, akkor odafigyelek erre! Lehet az volt a baj, hogy a videót nem néztem végig az elején, és valami baj lett :\ nem értettem akkor sem, de már nem is emlékszek rá :\
2013. jan. 21. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!