Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA4 Final Interview küldetést...

GTA4 Final Interview küldetést miért nem tudom befejezni?

Figyelt kérdés
GTA4-ben van ez a küldetés (Final Interview) ami arról szól röviden, hogy az internet kávézóban ráklikkelek a megadott linkre majd másnap lesz a találkozó közben egy $1000 öltönyt kell venni, elmenni a találkozóra és megölni az adott személyt. Nos ráklikkeltem a linkre meg is vettem az öltönyt de már több napja nem történik semmi. Mit rontottam el? (PC-n játszom)
2009. aug. 29. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ott én is ezt csináltam először mivel nem nagyon tudok angolul ezért sosem olvasom el rendesen a szövegeket, de aztán mégis csak elolvastam és mi derült ki? Nem is megölni kell a csávót hanem csak lefényképezni(a mobillal). Továbbra is jó játékot.
2009. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!