Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Grand Theft Auto (GTA) San...

A Grand Theft Auto (GTA) San Andreasban, vagy a IV-ben van nagyobb bejárható terület?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A san andreasban sokkal nagyobb es valtozatosabb a bejarhato terulet, viszont a GTA IV nek sokkal reszletesebben vannak az utcai es fizikaja kidolgozva...

Ha a san andreast befejezed, utana sok terulet teljesen kihalt, mig a GTA IV-ben mindig pezseg az elet.


Nekem san andreas jobban bejott (a maga koraban) es sokkal tobbet jatszottam vele (lehetett hazakat venni), viszont a tuzparbajok es az autok viselkedese sokkal izgalmasabb es jobb a GTA IV ben. Ha most kell valasztanod akkor GTA IV-t ajanlom.


A story nagyjabol egyforman jo. Nekem mindketto nagyon tetszett a karakterekkel egyutt!

2009. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A GTA IV-hez sajnos nem elég jó a gépem. De nekem nagyon bejött PS2-n a Liberty City Stories, a Vice City Stories meg már kevésbé. Te játszottál ezekkel? És ha igen, mi a véleményed? És a GTA III-ról és a Vice City-ről?
2009. aug. 29. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia en sajnos a GTA-k kozepebol kimaradtam. GTA 1 es 2vel meg ano 2000 elott jatszottam aztan a San Andreasszal es GTA 4el folytattam. A GTA 3-t egyszer probaltam ki, de annak is vagy 5 eve szoval tenyleg nem emlekszem. Ha a San Andreas fut (es az fut altalaban eleg rossz gepeken is) akkor mindenkeppen ajanlom! Legalabb 100 orat toltottem vele, de lehet hogy inkabb a 200 fele kozelit...
2009. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tobbi GTA-rol meg tenyleg semmit sem tudok.
2009. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták,a San Andreas játéktere nagyobb,viszont ott sok az erdős,pusztás rész,míg a GTA4 bár kisebb kiterjedésű,de csurig beépített,végig városi terepen játszódik.
2009. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát persze mivel San Andreas majdnem fél Kalifornia lenne(Los Angeles, San Francisco, Las Vegas), a 4 pedig CSAK New York. Én is mind a kettőt ajánlom nagyon jók. De az én favoritom akkor is a 3.
2009. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!