Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretek 1000-3000 darabos...

Seaget kérdése:

Szeretek 1000-3000 darabos puzzle-öket kirakosgatni. Az a bajom velük, hogy nem mindig tudok akkora helyet szabadon hagyni annyi időre, míg a kép elkészül. Jó lenne valami mozgatható anyagra tenni. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Láttam már kirakókhoz feltekerhető szőnyeget. Ez egy elég jó megoldás, de nekem nem nagyon tetszenek azok az anyagok, amikből készülnek.

Inkább valami olyasmit tudnék elképzelni, mint az összetekerhető gyúrólapok (szilikon lapok).


Egy 3000 db-os puzzle mérete kb 120 x 80 cm, szóval jó lenne minimum egy 150 x 100 cm-es ilyen szilikonlap szerűség.


Nem tudja valaki honnét lehetne szerezni ilyet?

(egyéb ötlet is megteszi, ha valakinek van jobb...)



2013. jan. 15. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy biliárd asztalt, tök faszán nézne ki. :D
2013. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenre gondoltál?:)

2013. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen ilyesmit keresnék, csak a méret legyen jó... :)

(és ha még megfizethető is, akkor az szuper lenne)

2013. jan. 15. 15:52
 4/4 metaljohsy válasza:
én nikecell (hungarocell) lapra szoktam őket rakni(1000 darabosakat).. a 3000-eset pedig egy vékony pozdorja lapon raktam, ami pont akkora méretű volt mint a kirakó..
2013. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!