Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forge of empires online...

Icecofee kérdése:

Forge of empires online játékban hogy kapok hatékonyabban képeket a speciális épületekhez?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy ha meglátogatok más játékosokat akkor az összefügg hogy milyen épületeket supportálok ? én a +20 gold ra értem, és nem a speciális épületek erősítését.

2013. jan. 15. 17:12
 1/1 anonim válasza:

Nevezetes épületekhez két féle képpen tudsz részletet szerezni:

1, Támogatod az adott építkezést másnál, nyereményként X mennyiségű rajzot kaphatsz.

2, Takarítasz vagy motiválsz egy épületet a szomsédságodban, attól függően, hogy milyen korú épületet támogattál olyan korú nevezetes épülethez való tervrajzot kaphatsz.

Ezeken kívül eventeknél, nyereményként, küldetés nyereményként is kaphatsz rajzokat, azokat viszont teljesen véletlenszerűen

2013. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!