Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » L. A Noire szaggat mit tegyek?

L. A Noire szaggat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Illetve nem szaggat.

A gépem: Triple Core AMD Phenom X3 8450, 2048 MHz (10.5 x 195), ATI Radeon HD 3600 Series, SAMSUNG HD250HJ ATA Device winchester 320 GB, 2 GB Ram, Win 7 64 bit. Tudom hogy nem a legjobb gép, de az új játékokat viszi még ha nem is fullon. De ennél nagyobb gépigenyű játékok is mennek nagyobb beállításokkal. Ez minumumon 15 FPS-t csinál max. kültéren, de általában 10-12-t. Beltéren 20-25 közöttit és átvezetőknél 30 körülit. Használni szoktam Advanced System Care-en Turbó gyorsítást. Meg Game Boostert, de ha ott optimalizálok mindent akkor a játék nem indul el. El kezd tölteni a feliratnál és ott annyi. A játék 1.3.2617 -s patchel van tört verzió. Van egy laptopom is annak az adatai : processzor: Pentium (R) Dual-Core CPU T4400 2.20 GHz, videokártya: Mobil Intel(R) 4-es sorozatú lapkészletcsalád, Win 7. Szerintetek ezen jobban menne mint az asztali gépen? Mi lehet a probléma hogy lassú? A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 17. 17:26
 1/5 anonim válasza:

[link]

tessek itt kaphatc tippeket hogy hozd ki a gepedbol a maximumot

2013. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2-8giga ramkell az lanoire-hez.
2013. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor a laptopom jobban menne valamivel? Az első kommentelőtől meg azt kérdezem hogy ezzel tényleg javul a gép teljesítménye? Tapasztalat?
2013. jan. 17. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevés a RAM-od szerintem. Az a cikk Windows 98- ra vonatkozik, ami egy elég régi operációs rendszer. Windows XP-n vagy 7-esen is vannak hasonló trükkök, csak ott más programokat kell futtatni, máshol kell keresgélni stb.. Ennek utána kell nézni.
2013. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Belegondolva igaza van az utolsó kommentelőnek. Mindegy, a játék működik, fut is, néha kicsit lassú a kép de játszható. A játékért meg hajlandó vagyok ezt is elviselni :)
2013. jan. 19. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!