Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok nekem egy játékot?

Mirk kérdése:

Ajánlanátok nekem egy játékot?

Figyelt kérdés

Nem találom az igazit.

Amivel eddig játszottam és tetszett: diablo2, sacred, mu online, cabal online.

A CABAL-al évekig játszottam de már unalmas.

Amit keresek egy játékban:

1. Izgalmas karakterfejlesztés

2. Szép skillek


Amit NEM szeretnék:

WoW és WoW klón tré játékok(pl. allods online). Ronda és érthetetlen az a wowból elterjedt rendszer, hogy a képernyő háromnegyedét panelek, gombok, ablakok és egy nagy halom írás takarja el.


Az etalon, amihez hasonlót keresek a cabal (most lehetne mondani, hogy cabal 2 de az még nincs európában). Gyönyörű skillek (azóta sem láttam szebbeket, új játékokban sem, pedig a cabal elég régi), jó dungeonok, jó karakterek! (nem csak warrior wizard archer ahogy ugye lenni szokott).


Lehet mmorpg, mmo, de simán rpg is, nem muszáj, hogy online legyen.


2013. jan. 17. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ki vagyunk halva e téren.

Tavaly ősszel jött ki a Torchlight 2 ami ugyan nem volt rossz, de 40 óra alatt halálosan meguntam, elég unalmasak a kasztok benne. A Titan Quest-tel tehetsz egy próbát, de csakis az Immortal Throne kiegészítővel együtt.

Nem rossz játék, csak engem nem vonz a görög mitológiai dolgok.

Ezen kívül már csak a Path of Exile-re várunk, elvileg nemsokára nyílt béta.

2013. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Torchlight 2-t meguntam én is pár óra alatt. Nem tetszett, hogy max szinten kezdődik a játék. Pl. eltervezten, hogy csinálok egy idézős engineert, milyen jó lesz majd ha a robotjaim lövöldöznek helyettem, de mikor lvl 30on is csak egy olyat tudtam idézni ami fél óra alatt bír megölni egy gyenge szörnyet a kettővel előbbi pályán akkor azt mondtam, hogy köszönöm szépen elég volt.

Persze mire eljutottam idáig a 30 szintet teljesen más stílusban kellett végigszenvedni, mint ahogy szerettem volna.

Ellenpélda a diablo 2 ahol 1es szinttől kezdve nyugodtan lehetsz például idézős mert ezzel az ággal haladhatsz kezdettől a végéig.


Titan questet próbáltam de nem jött be :(

2013. jan. 17. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Na igen, a Diablo 2.

El nem tudom képzeni, h miért olyan nehéz legalább olyan jó arpg-t csinálni, mint a Diablo 2.

Valamit mindig sikerül csodálatosan elszúrni a drága fejlesztőknek.

2013. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!