Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Left for Dead-ben mi az alap...

Mentos kérdése:

Left for Dead-ben mi az alap történet az első részben? 2 héttel a fertőzés után, de nem tudni, hogy milyen városban vannak, vagy mi az oka?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A L4D széria van olyan buta, hogy ilyenekkel ne foglalkozzon. Van sok hülye zombi, amit lehet lőni. A sok hülye gyereknek ennyi elég.
2013. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazad van, de nem mindenben! Kérlek, akkor bíráskodj ha valamit megismertél, mert amit elmondtál abból nem derül ki semmi ,mert kb. ennyit tudsz a játékról. Van egy sejtésem, hogy a L4D első kampánya New York-ban játszódik. Ugyanis az utolsó 2 részben a Mercy Hospital-ben kell rohangálni. Ez egy létező kórház New York-ban, sőt több is van belőle. Az utolsó pálya Georgia-ban játszódik, ahol az egyik karakter feláldozza magát a csapatért. Abban igaza van az előző válaszolónak, hogy sajnos az 1. részben homályos a történet, de a 2-ben már nem annyira! Ott pl. azt is megtudjuk melyik vírus fertőzte meg az Államokat! Ez az Influenza-A vírus mutálódott faja, aminek az újságcikkét, ha figyelmesen keressük akkor meg találhatjuk a Dead Center nevezetű kampányban. Én mind a 2 részt kivittem és tetszettek nekem és máig játszok a L4D2-vel. Visszatérve ezek a homályok csak lustaságból nem lettek kitöltve, és ez szinte minden játéknál előfordul. ;)



U.i: Mielőtt az előző válaszadó lehülyézne, nem vagyok az.

2013. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!