Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 2-ben hogy lehet...

A sims 2-ben hogy lehet medencét csinálni? Sehol sem találom://

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

tyűű, de régen játszottam.. nem tudod honnan tudnám letölteni?

Ám a kérdésedre a válasz:

Valahol ott ahol a bútorokat lehet venni a házba, alatta van valami másik jel olyan valami meszelő meg fűrész van.. na abba belemész és ott azt hiszem valahol megvan... Ott nézd.. keresgélj

ha le tudnám tölteni, mert szívesen játszanák már, akkor pontosan meg tudnám neked mondani!

Ha valaki tud segíteni, annak előre is köszönöm, neked pedig remélem segítettem :D

2013. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=8_WA7zpRN1U

azaz itt megtudhatod

( első válaszoló volnék)

remélem azért segítettem valamicskét xD

2013. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen nagyon sokat segítettél a videóval:) köszönöm. ja és torrentel tudod letölteni. ird be a googleba hogy the sims 2 hun torent, és az első találat a piratebay. jó szórakozást! remélem tuttam segíteni:)
2013. jan. 21. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
am ha valamit nem tudsz fent van a a mysims.hu-n ott mindent meg tutdsz nagyon jók a barkácsok is am már nem játszok a sims-el kb 1 éve mert lassu a gépem de majd megint fel rakom valamikor xdd
2013. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok:D :D
2013. jan. 22. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!