Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szervert akartam csinálni...

Szervert akartam csinálni minecraftba, berakom a bukkitot stb a txt át írom run. Bat-ra beírom a jó szöveget és amikor el indítom bejön a fekete kép és azt írja hogy használva van a ip vagy valami hasonló. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már vagy 500 szer próbáltam de nem megy sok-sok videót néztem de egyikel se sikerült:( eyép ötletek? hamachin akarjuk tolni spanokkal. előre is köszi a választ

2013. jan. 20. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ha hamachival akarod akkor ezt tölsd le::: [link] és ez után készits egy mappát pl Hamachis szerver belerakod a Minecraft_Server.exe-t és elíndítod amikor látod h befejezteott van egy kis fehér üres rész mingyárt alatta és beirod stop és kikapcsolod.Uttána belemész a server.properties-be beirod a server ip hez a hamachi ip címed AZ online mod-hoz false-t kell írni! elmented bezárod,ha a barátod is rá akar menni akkor csinálj a hamachiban egy hálózatot és csatlakozzon rá és kész! ez hamachis szerver készités de ha bukkit-ot akarsz akkor is segíietk!! de van olyan szerver is h bukkit hamachi :D sok sikert!
2013. jan. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!