Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW eredetin nyomom, de...

WoW eredetin nyomom, de mindig uj kasztot akarok kezdeni és énse tom mért. Mindig megkivánok egy másikat. Egyet felhuzok pld 30ra, és megtetszik valamiért egy másik. és ez igy folytatódik. (? )

Figyelt kérdés
mit csináljak?
2013. jan. 20. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam mikor kezdtem .

Válaszd ki amelyik legjobban tetszik , persze számítsd mellé melyik kaszt mi tud lenni .

Egy kaszt van ami minden tud lenni (Psychic melee,Ranged,healer,tank) ez a druida.

2013. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem sok minden tetszik amugy ,csak masok mondtak hogy azok nem olyan jok pvpre,es nem tok ugy nyugodtan jatszani hogy 30ember szerint rossz.te miben találtad meg a boldogságot?
2013. jan. 20. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a shadow priestben pve-re és a demon warlock-ban pvpre.

A shadow priest a leggyengébb dps-ek közt van , viszont nagyon tetszik , így nem érdekel :D


[link]

2013. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is így voltam vele mikor kezdtem :) ezzel nincs semmi gond. Így a normális, hogy érdekel a többi. Ha majd mindet kipróbálod, akkor eldöntheted melyikkel akarsz játszani.
2013. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!