Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wowot megeri RAFfal fizetni?...

Wowot megeri RAFfal fizetni? Vagy nagy az esely hogy leszedik?

Figyelt kérdés
A havit meg lehet venni 6k goldert, de nem tudom megeri e a rafot megvenni, mert ugy szamoltam hogy ha 7szer leszednek havonta is megerne kb goldnol venni rafot. Illetve ha leszedik akkor egybol tudom ujraaktivalni?

2013. jan. 21. 13:16
 1/5 Csiß ***** válasza:
Szerintem nem éri meg szórakozni raf-el.Mostanában blizzard nagyon rá van kattanva ezekre a raf-es feltöltésekre és zárolják az accokat.+ magyar accounton nem működik a raf sajnos.csak akkor lehet így tölteni ha másik országot adtál meg regisztráláskor.(pl UK)
2013. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoval bannolnak? Ez biztos? Csak mert en ugy hallottam hogy eleg sokan csinaljak ezt. Es ami engem is persze megfogott hogy joval olcsobban meg lehet igy uszni.
2013. jan. 21. 15:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja es amugy ukra vagyok regisztralva.
2013. jan. 21. 15:38
 4/5 Csiß ***** válasza:
Nem bannolnak csak elveszik a játékidőt amit raf-el kaptál.Bankkártyával vagy game cardal fel tudod tölteni.És nem 100%,hogy ez megtörténik de pl cata végén volt egy nagy game time megvonós hullám.Elég sok embert kellemetlenül érintett :)
2013. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ha leveszik, akkor egybol utana tudnek venni meg timeot, nem? Marmint az akitol vennek, az napi16orat online van, es igy kb barmikor tudok kerni tole raf-t. Tehat a kaerdesem hogy ha leveszik, akkor utana tudok e meg raf-t kerni hozza?
2013. jan. 21. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!