Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet Minecraft bukkit...

Elitser kérdése:

Hogy lehet Minecraft bukkit szervert csinálni hamachival? Letöltöttem valamilyen craftbukkit-ot, utána? XD

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 16:04
 1/6 P.Gergely válasza:

Létre kell hozni egy szöveges dokumentumot amibe ezt írd be: java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true

PAUSE

Utána mented a szöveget és át kell nevezni a szöveges dokumentumot Run-ra és a végén a .txt-t .bat-ra .

Majd azt amit letöltöttél .jar fájlt írd át craftbukkit.jar-ra azaz a .jar-t a végén nem kell változtatni.

Ezután 2 klikk a run fájlra és elméletileg indul is.

Ez amit írtam csak akkor működik ,ha:

1. Windows-od van

2. fel van telepítve a java

3. az amit letöltöttél .jar fájl

Remélem tudtam azért segíteni. :)

2013. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha, köszi :D
2013. jan. 25. 16:47
 3/6 A kérdező kommentje:
és esetleg vmi IP-t nem kéne beirni vhova?
2013. febr. 9. 11:23
 4/6 P.Gergely válasza:
Ja igen a server propertis-ben az ip helyére be kell írnod a saját ipdet (ip-hez hamachi kell) és az online modot írd át false-ra a többit pedig kedvedre állítgahatot.
2013. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De miután meg AKARTAM nyitni a jar-t, nem csinált semmit, a RUN-t megnyitottam, akkor azt írta ki, hogy nyomjak egy gombot a folytatáshoz. Nyomok egyet, utána bezárul, vagyis nem ad ki semmi új fájlt. (van azért némi tapasztalatom a vanilla szeró készítéséből)
2013. febr. 15. 21:09
 6/6 Dobrotka Dominik válasza:
Egy új mappa bele craftbukit.jar utánna txt file beleirni amit kell utána átírni txt .batra legenerálja a filekat utána megszakitod server.properties társítod .txt-vel ip hez beírod az ip cimet hamachiból az ip-t meg az online modet átírod a true-t false-ra és keksz a szevered!!!
2013. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!